Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi 1986 yılından itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi adıyla yılda iki kez Temmuz ve Aralık aylarında yayımlanmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi teorik ve/veya uygulamalı özgün makaleleri yayınlayan hakemli, bilimsel bir dergidir. Hakem değerlendirme süreci sonunda yayına kabul edilen makalelerin tüm yayın hakları Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi’ne aittir.

Açık erişim politikasını benimsemiş olan Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi aşağıdaki indekslerde dizinlenmektedir;

Duyurular

 

Makalesi Değerlendirme Sürecinde Olan Yazarların Dikkatine

 

Değerli yazarlar,

Makaleniz dergimizde değerlendirme sürecindedir.  Makale gönderiminde dergimizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

Dergimizin kalitesine katkısı olacak bir hatırlatma yapmak istiyoruz ve makalenizin kapsamı yönünden sorun oluşturmayacak ise desteğinizi bekliyoruz; Uluslararası indeksler, indekslerindeki dergilerin yayımladıkları son sayısındaki makalelerinde Derginin geçmiş sayılarına atıf yapılmasını bir kriter olarak benimsemiştir.

Bu nedenle Dergimizde makalesi yayımlanmak üzere kabul edilecek yazarlardan, dergimizin geçmiş sayılarını tarayarak ilgili alanda yayımlanmış yazı varsa bu yazıya (makalelerinde) atıfta bulunmalarını rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Yayın Kurulu

 
Yayın Tarihi: 2016-01-13
 

ICI Journals Master List 2014

 

Dear Sirs,

We would like to inform you that journal Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi (ISSN 1302-504X) has been successfully evaluated in the evaluation procedure for the ICI Journals Master List 2014, Your journal received the ICV (Index Copernicus Value) of 65.83 points.

 
Yayın Tarihi: 2015-12-09 Daha fazlası...
 
Daha Fazla Duyuru...


Creative Commons License
Bu çalışma Creative Commons Attribution 3.0 ile lisanslanmıştır.
Bu sürümü çeviren: Sönmez ÇELİK